GymBeam Limitless Lavender

Doporučená ponuka GymBeam

Najlepšia ponuka

Na sklade • Viac variantov1,9 €97 % • 29 646 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Značka
fitness
Materiál
88% polyester 12% elastan

• , zakúpené v GymBeam

• Je tak pohodlné pri tréningu a svieža farba mi robí radosť. Čo Vám poviem, ja som neodolala a už ho mám doma takmer vo všetkých farbách

Značka
Druh športu
fitness
Materiál
88% polyester 12% elastan

Dámske športové tričko Limitless je univerzálny kúsok vhodný pre široké spektrum športových aktivít. Má voľný strih, ktorý vám umožní vychutnať si maximálnu voľnosť pohybu. Funkčný materiál sa potom postará o spoľahlivý odvod vlhkosti. Pri cvičení a vytrvalostných športoch sa budete cítiť skvele a užijete si jej nosenie.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v GymBeam